Videolarınız Ana sayfamızda

Story’nizin Vionine.com’da Yayınlanmasını İster Misiniz?

Ürün deneyimlerinize ait Story'ler artık web sitemizin ana sayfasında.

Evet doğru duydunuz, Türkiye’de bir ilk…

Sizden gelenleri çok önemsiyoruz. Her kullanıcımızın deneyimi altın niteliğinde olup, referans olarak siz değerli kullanıcılarımızın bizimle birlikte olmasını rica ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bunun için takipçi sayım veya Influencer olmam önemli mi?

Elbette önemli değil, burada önemli olan kullandığınız ürün deneyiminiz. Hatta Instagram sayfanızın olması şart bile değil. Fakat Instagram bilginiz onayınıza istinaden videoda belirtilecektir.

Soru: Ben Influencerim neden size videomu vereyim dediğinizi duyar gibiyiz.

Buna da çözümümüz var, pazar yerlerinde markamıza ait ürünlerin olduğu koleksiyon bilginizi  bize  verin, biz de video linkini buraya verelim. Böylelikle koleksiyonunuza sürekli kalıcı trafik sağlayalım. 

Soru: Video'da hangi ürünler olmalı?

Bizden satın almış olduğunuz 1 ürün veya o markaya ait kombine ürünleri içeren videolar tercihimizdir. Örnek vermek gerekirse Mary May markamızın 3 ürünü olabilir ama Celimax markasının olmaması gerekir. Çünkü bizim sitemizde linkler markaya verilmektedir.

Soru: Video ne kadar süre ile web sitenizde kalacaktır?

Mutlaka belirli bir süresi olacaktır; fakat bu konuda henüz net bir fikrimiz yok, şu an demo aşamasındayız. Belirli analizler sonrası bu konuda net bilgi verebiliriz.  Videolar siz istediğiniz zaman yayından kaldırılır. 

Soru: Yayın için iznim gerekiyor mu? 

Evet yayına çıkmadan önce sizden rıza bildirimi almamız gerekiyor. 

Soru: Video süresi ne kadar olmalı?

30- 60 saniye arası yeterli bir süredir. Gerekirse ham videonuzu bize yollayabilirsiniz. Ekibimiz gerekli düzenlemeleri sizin adınıza yapabilir ve sonrasında onay için size yollanır.                    

Soru: Video'da nelere dikkat etmeliyim?

Bizden satın almış olduğunuz ürünün sözlü , yazılı veya uygulamalı anlatın.  Sözlü anlatım olması kullanıcı deneyimi açısından her zaman tercihimizdir. Lütfen videonuzun üzerine çok fazla yazı yazmayın. Gerekirse son kısmına detayları ekleyebilirsiniz.          

Soru: Bu işten bir kazancım olacak mı?

Biz bu projemizi şimdilik karşılıklı motivasyon  gönül ortaklığı olarak nitelendiriyor ve hali hazırda paylaştığınız markamıza ait ürün videolarınıza sayfamızda kalıcı veya uzun süreli yer vermek istiyoruz. Zaman akışında farklı aksiyonlar ve sürprizler elbette olabilir.

Soru: Video'yu çekerken nelere dikkat etmeliyim?

Site formatımız gereği beyaz veya açık renk sade bir arka fon, yeterli oranda ışık, başka marka ürünlerin olmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Video kalitesinin bozulmaması için bize wetransfer yoluyla info@vionine.com mail adresimize STORY VİDEOM başlığı ile yollamanızı rica ediyoruz. 

Sizinle büyüdüğümüzün farkında olan bir firma olarak , markamıza vermiş olduğunuz destek ve anlayış için teşekkür ederiz

 

Sayfa güncellemesi devam edecektir..... 

Sevgiler Vionine.