Üyeliğiniz var mı ?
Giriş yapın.

Üye olun ve puan
kazanmaya başlayın!

V-PUAN ÖDÜL SİSTEMİ NEDİR ?

V-Puan ödül sistemi belirli aksiyonlar sonucu puan kazanıp sonrasında bu puanları indirimlere çevirebildiğiniz bir ödül sistemidir. Hesabınızda birikmiş olan puan karşılığında belli indirim oranları alabilir ve bu indirimleri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR ?

V-Puan ödül sistemine katılmak çok kolay! E-posta adresiniz ile kayıt olduktan sonra 200 V-Puan alacaksınız. Her satın alma işlemini tamamladığınızda, daha sonra ödüller için kullanabileceğiniz puan kazanırsınız. İlk siparişi oluşturmak ve 200 TL üzeri bir sipariş oluşturmak sizlere puan kazandırır.

Puan kazanmak ve indirimleri kullanmak için yapmanız gerekenleri bu sayfada inceleyebilirsiniz.

200 V-Puan

KAYIT OLUN

Kayıt olun ve 200 V-Puan kazanın!

200 V-Puan

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Doğum gününüzde size 200 V-Puan hediye edeceğiz!

200 V-Puan

SİPARİŞİ TAMAMLAYIN

Bir siparişi tamamlayın ve 200 V-Puan kazanın!

250 V-Puan

200 TL ÜZERİ SİPARİŞ

200 TL ve üzeri bir sipariş oluştur ve 250 V-Puan kazan!

100 V-Puan

INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!

Instagram hesabımızı takip edin ve 100 V-Puan kazanın!

250 V-Puan

YORUM YAPIN

Ürünlere yorum yapın ve 250 V-Puan kazanın

150 V-Puan

1 YILI DOLDURUN

Vionine ailesine katılmanızın 1.yılında 150 V-Puan kazanacaksınız!

200 V-Puan

ABONE OLUN

Bültenimize abone olun ve 200 V-Puan kazanın!

50 V-Puan

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN!

Youtube kanalımıza abone olun ve 50 V-Puan kazanın!

PUANLARINIZI İNDİRİMLERE DÖNÜŞTÜRÜN

V-Puan ödül sisteminde puan kazanmak çok basit! E-posta adresiniz ile bültene kayıt olduktan sonra 50 V-Puan kazanacaksınız.
Kazandığınız puanların süresi asla dolmayacak! Puanlarınızı indirime dönüştürün, sepette size özel fırsatlardan faydalanın! Puanlarınızı toplam siparişiniz üzerinden indirim kazanmak için kullanın! Ödeme sırasında, “Ödüller” menüsünde “İndirim Kazanma”, alanından istediğiniz miktarı seçin ve “Uygula" butonuna tıklayın.

2000 V-PUAN = %10 İNDIRIM

Kazandığınız 2000 V-Puanı %10 indirime çevirip alışverişinizde kullanın!

4000 V-PUAN = %20 İNDIRIM

Kazandığınız 4000 V-Puanı %20 indirime çevirip alışverişinizde kullanın!

6000 V-PUAN = %30 İNDIRIM

Kazandığınız 6000 V-Puanı %30 indirime çevirip alışverişinizde kullanın!

İndirim kullanımları tek seferlik yapılabilir ve diğer promosyonlar veya indirim teklifleri birlikte kullanılamazlar. Tek seferde sadece bir indirim uygulayabilirsiniz. Yani sepetinize bir indirim uygulandıysa başka indirim uygulanamaz. Örneğin belirli süre için tüm ürünlerde %15 indirim varken indirim kuponu uygulanamaz.

PUANLARI INDIRIME DÖNÜŞTÜRÜN!

Gerçekleşen aksiyonlar sonucu kazandığınız puanlar cüzdanınızda toplanır. Toplam V-Puanlarınızı hesabım sekmesinden “Puanlarınız” alanından veya sitemizde sol alt köşede yer alan V-Puan panelini kullanarak görebilirsiniz. Topladığınız puanlar ile indirimler satın alabilir ve bu indirimleri alışverişinizde kullanabilirsiniz.

2000 V-Puan = %10 İndirim
4000 V-Puan = %20 İndirim
6000 V-Puan = %30 İndirim

10 Adımda Kore K-BEAUTY Cilt Bakım Rutini

1. Adım Yağ Bazlı Temizleme
Kore cilt bakımı birinci adım
Yağ Bazlı Temizleme

Yağ Bazlı Temizleme Kore cilt bakım rutinin ilk adımı, makyajı ve kiri çıkarmak için yağ bazlı temizleyici ile başlar.

Cildimizi temizlemeye yağ bazlı temizleyiciler ile başlamak gün içinde cildimizin maruz kaldığı yağ, kir ve makyajdan arınmamızı sağlar. Bu noktada, ciltteki lekeleri ve makyajı temizleyerek ilk adımı tamamlarız.Temizleyiciyi, nazikçe masaj yaparak uygulayın
ve sonrasında ılık su ile durulayın.

 

Ürünleri İncele
2. Adım Su BazlıTemizleyiciler
Kore cilt bakımı ikinci adım
Su BazlıTemizleyiciler

İkinci adım, biriken ter ve kirden kurtulmak için su bazlı temizleyici kullanmayı içerir.

Su bazlı temizleyiciler, cildimizin yüzeyinde kalan kirleri temizler ve cildimizi arındırır. Cildimizin tertemiz olmasını sağlar. Bu adımda dikkat etmemiz gereken en önemli konu, cildimize uygun ürünü doğru seçmek. İdeal ürünü seçmemiz cildimizin kurumaması için önemlidir. Çok kuru bir cilde sahipseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Temizleyiciden yeterli miktarda avucunuza sıkın, yüzünüze ve boyun bölgenizenazikçe masaj yaparak ve köpürterek uygulayın. Sonrasında ılık su ile durulayın.

Ürünleri İncele
3.Adım Peeling
Kore cilt bakımı üçüncü adım
Peeling

Peeling Eksfoliasyon, esasen ölü cilt hücrelerini cildinizden çıkarmak anlamına gelir.

Cildimizin canlı olması ve parlaması için peeling adımı çok önemlidir. Cildimizi ölü hücrelerden arındırıp temizlememiz, sonrasında kullanacağımız ürünlerin etkilerini üst seviyeye çıkarır. Peeling’den yeterli miktarda avucunuza sıkın. Yumuşak ve narin bir şekilde masaj yaparak haftada 2-3 kez uygulama yapabilirsiniz. Düzenli olarak peeling yapmak, cildimizi parlatır, lekeleri azaltır, gözenekleri açar ve cildimizin nefes aldığını hissederiz. Cildiniz çok hassas ise veya cildinizde açık yara varsa bu adımı atlayabilirsiniz. Problemli (aktif akne, sivilce) ciltlere sahip olan kullanıcılarımızın bu adımı atlamasını öneriyoruz.

Ürünleri İncele
4. Adım Tonik
Kore cilt bakımı dördüncü adım
Tonik

Cildinizde kalan kiri temizlemek ve cildinizin pH seviyelerini dengelemek içindir.

Tonik cildimizi nemlendirir, gözenekleri açar ve cildin pH seviyesini dengeleyerek cildimizi bakıma hazırlar. Bu sayede sonrasında cildimize uygulayacağımız ampul veya serumlar cildimize daha iyi nüfuz ederek bakımın etkisini maksimum seviyeye çıkarır. Yüzünüzü güzelce yıkayın ve nemin fazlasını havlu yardımı ile alın. Sonrasında toniği, pamuğa döküp tüm yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze uygulayabilirsiniz. Ardından cilt bakım rutininizde yer alan diğer ürünleri kullanabilirsiniz. Tonikler hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur ve günde 2 kez de uygulanabilirler. Fakat cildiniz hassassa ve tahriş olmaya müsaitse, günde 1 kez kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.

Ürünleri İncele
5.Adım Esans
Kore cilt bakımı beşinci adım
Esans

Esans, nemlendirici bileşenlerle doludur ve ayrıca hücre döngüsünü hızlandırır.

Korelilerin cilt bakım rutinlerine has, en önemli ve vazgeçilmez adım olan esanslar, konsantre nemlendirici görevi görürler. Esansların yoğunluğu, cilt bakım serumlarına kıyasla daha azdır, bu sayede cildimiz tarafından kolayca emilirler. Cildimizi nemlendirir, onarır ve hücre yenilenmesine yardımcı olurlar. Sonrasında uygulayacağımız serumların etkilerini maksimuma çıkarırlar ve serum için ideal zemini hazırlarlar. Avucunuza 4-5 damla damlattıktan sonra, parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

Ürünleri İncele
6. Adım Serum Ampul
Kore cilt bakımı altıncı adım
Serum ve Ampul

Serumlar ve Ampuller konsantre formülleri sayesinde derin bakım yapar.

Serumlar ve ampuller belirli bir cilt sorununa etki edecek şekilde geliştirilmiştir. Bu adımda ihtiyacımıza yönelik doğru olan ürünü seçmek bakımın etkisini maksimuma çıkaracaktır. Yaşlılık çizgileri, leke problemi, akne, elastikiyet kaybı gibi cilt problemlerine göre seçim yapmalıyız. Cildimize uygun ve ihtiyacımız olan serum seçimi ile kısa sürede çok güzel sonuçlar alabiliriz. Probleme yönelik tedavi için geliştirilen serumlar ve ampuller konsantre formülleri sayesinde cildimize derinlemesine bakım yapar.

Ürünleri İncele
7.Adım Maske
Kore cilt bakımı yedinci adım
Maskeler

Kağıt Maskeler vitamin ve minerallerle doludur . Ayrıca son derece nemlendiricidirler.

Kore cilt bakımının vazgeçilmezler parçalarından bir diğeri maskeler. Uyguladığımız ürünü cildimize hapsederek maksimum faydayı almamızı sağlayan ve cildimize derinlemesine hapseden maskeler ile canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip oluruz. İhtiyacımıza göre çeşitli maskeler bulabiliriz. 15-20 dakika yüzünüze uygulayacağınız bu terapiyi haftada bir kaç gün yapmanız kısa sürede farkı görmenizi sağlayacaktır. Farklı etkileri olan farklı maskeleri haftalık rutininize oturtabilirsiniz. Öneri : Daha etkili sonuç almak için ampul veya serumlardan sonra maske uygulamanız önemlidir. Bazı serumların etkileri cildi kurutabileceği için bu adım cildinizi nemlendirmek için çok önemlidir.

Ürünleri İncele
8. Adım Göz Çevresi Bakımı
Kore cilt bakımı sekizinci adım
Göz Çevresi Bakımı

Göz kremleri göz altlarında , kırışıklıklarda ve koyu halkaları önlemede etkilidir.

Oldukça ince bir deriye sahip olan göz çevresi cildimizdeki en hassas bölgelerden birisidir. Bu sebeple bu bölgede, yalnızca göz çevresine özel olan ürünleri kullanmamız çok önemlidir. Göz altı morluklarına, torbalarına, göz çevresi kırışıklıklara iyi gelecek doğru ürünü bulmalısınız! Yavaş ve nazik hareketler ile göz çukuruna, göz pınarlarına ve göz çevresine uygulayınız. Göz ile temasından sakınınız.

Ürünleri İncele
9. Adım Nemlendirme
Kore cilt bakımı dokuzuncu adım
Nemlendirme

Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir.

Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir. Uyguladığımız bazı bakım ürünleri cildimizin kurumasına sebep olabilir. Bu sebeple cilt bakımının 9. adımı olan nemlendirme oldukça önemli bir adımdır. Nemlendiricileri yeterli miktarda elinize alın ve parmak uçlarınız ile tampon hareketler yardımıyla nazikçe uygulayın. Bu adım, bakımın önceki adımlarında uyguladığınız ürünlerin cildiniz tarafından emilmesine katkı sağlar ve iyi bir nemlendirici ile cildiniz ışıl ışıl parlar.

Ürünleri İncele
10. Adım Güneş Koruma
Kore cilt bakımı onuncu adım
Güneş Koruma

Güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önlemek için geniş spektrumlu bir güneş kremi önerilir.

Güneş bizi her ne kadar mutlu etse ve D Vitaminine doymamızı sağlasa da güneşe direkt maruz kalmak maalesef birçok cilt problemini de beraberinde getirir. Cildimizi güneşten korumamak, cilt lekeleri ve erken yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamıza sebebiyet verir. Cilt bakımımızın son adımı, her zaman güneş kremi uygulamak olmalıdır. Sabahları dışarı çıkmadan önce uygulayacağımız güneş kremi, bizi gün boyunca hem zararlı güneş ışınlarından hem de diğer olumsuz dış etkenlerden koruyacaktır. Cilt bakım rutininize güneş kremini eklemeniz çok önemli. Özellikle gündüzleri evden çıkmadan önce güneş kremi uygulama alışkanlığını kazanmalısınız. Bu sayede ileride karşılaşabileceğiniz güneş kaynaklı farklı sorunlardan korunmuş olursunuz.

Ürünleri İncele