VIONINE

 

Kurulduğumuz 2004 yılından itibaren medikal, estetik, kozmetik alanlarında ülkemizin en iyi dermatoloji, plastik cerrahi uzmanları ve medikal estetik doktorlarıyla birçok ilke imza attık. Uzun yıllar boyunca tüm dünyadan farklı ürün ve ekipmanların ithalatını gerçekleştirerek, kliniklerde uzmanlar tarafından hastaları ile buluşmasını sağladık.

Evet biz sektörde çok eskiyiz; sizi kliniklere ,güzellik merkezlerine götüren cilt endişelerinizi çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerinde satmış olduğumuz çeşitli Lazer sistemleri  , Altın iğne, HIFU , Soğuk Lipoliz vb. cihazlarla çözümlerin hep içinde olduk. 

Ülkemizde ve Yurtdışında katıldığımız kongrelerin dışında biz üretim yerlerini bizzat yerinde görmüş bir ekibiz.

2016 yılında Vionine olarak hadi internetten ürün satalım diyerek e ticarete başlamadık. Biz profesyonel anlamda sektörün ve cildinizle ilgili duyduğunuz tüm endişelerin içindeydik, Şimdi sadece adım adım, keyifle ,acele etmeden deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evet. Biz herhangi bir online satış mağazası değiliz. Dijital dünyada tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş, altında konusunda uzman doktorların imzası bulunan, kendi yerli markamız BR COSMETIC  ve Kore Kozmetik markalarını , VIONINE çatısı altında  temsil ediyoruz.

Ürünlerimiz uluslararası normlarda olup, Avrupa, Afrika, Ortadoğu’da birçok ülkede birçok klinik ve nihai tüketici tarafından kullanılmaktadır. Teknolojinin getirdiği imkanları ve yenilikleri doğadan çok uzaklaşmadan sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 

Desteğiniz ve memnuniyetiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

VIONINE ( Rebamed Medikal Kozmetik )

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe devam et

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Kargo Ücretini Tahmin Et
Hediye Çeki Ekle

Kargo Ücretini Tahmin Et

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodunuzu bu alana yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal 0.00 TL
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods