Hakkımızda

Kurulduğumuz 2004 yılından itibaren medikal, estetik, kozmetik alanlarında ülkemizin en iyi dermatoloji, plastik cerrahi uzmanları ve medikal estetik doktorlarıyla birçok ilke imza attık. Uzun yıllar boyunca tüm dünyadan farklı ürün ve ekipmanların ithalatını gerçekleştirerek, doktorlarımızın hastaları ile en iyi cihazları kullanarak buluşmasını sağladık.

 

Evet biz sektörde çok eskiyiz; kliniklere ve güzellik merkezlerine başvurmanızı sağlayan endişelerinizi çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerinde satmış olduğumuz çeşitli Lazer sistemleri, Altın İğne, HIFU, Soğuk Lipoliz gibi cihazlarla çözümlerin hep içinde olduk.

 

Ülkemizde ve yurtdışında çeşitli kongrelere ve fuarlara katılmakla birlikte güvenle kullandığınız ürünlerin üretim sürecine bizzat tanıklık ettik. 

 

2020 yılında Vionine ile yolculuğumuza başlarken en büyük motivasyonumuz Kore’nin kozmetik ve güzellik sırlarını, cildinize iyi gelecek ürünlerle birlikte sizlerle tanıştırmaktı. Çünkü uzun yılların verdiği tecrübeyle de birlikte endişelerinizin hep içindeydik ve bunlar için hak ettiğiniz çözümü sunacağımıza inanıyoruz. 

 

Bitkisel ve temiz içerikli K-Beauty ürünlerimizle birlikte cildinizin dönüşüm yolculuğunda her zaman yanınızda olmayı ve cildinize hak ettiği ışığı yeniden kazandırmayı amaçlıyoruz. Bunun için ise cildinize en iyi gelecek ve memnun kalacağınız markalarla anlaşmaya özen gösteriyor.

 

Vionine Ailesinde bulunan tüm markalarımız uluslararası standartlarda olup, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve yine birçok ülkede klinikler ve nihai tüketicilerimiz tarafından sevilerek kullanılıyor. 

 

Mutluluğunuzu ve sağlığınızı her zaman her şeyin üstünde tutarak, sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Doğanın gücünü hiçbir zaman yanımızdan ayırmadan, teknolojinin getirdiği imkanları ve yalnızca en iyiyi sunmak amacıyla yapılan araştırmaların sonuçlarını kullanarak sizi sevdiğiniz markalarla ve güzellik alanındaki tüm yeniliklerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Desteğiniz ve memnuniyetiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

 

Vionine İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti