VIONINE

 

Kurulduğumuz 2004 yılından itibaren medikal, estetik, kozmetik alanlarında ülkemizin en iyi dermatoloji, plastik cerrahi uzmanları ve medikal estetik doktorlarıyla birçok ilke imza attık. Uzun yıllar boyunca tüm dünyadan farklı ürün ve ekipmanların ithalatını gerçekleştirerek, kliniklerde uzmanlar tarafından son tüketici ile buluşmasını sağladık.

Yıllar boyunca edindiğimiz yurtiçi ve yurtdışı deneyimlerimizi harmanlayarak tamamen konusunda uzman doktorlara ait özel formül kozmetik ürünlerimizi, 2016 yılı itibarıyla nihai tüketiciyle buluşturmaya karara verdik.

Evet. Biz herhangi bir online satış mağazası değiliz. Dijital dünyada tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş, altında konusunda uzman doktorların imzası bulunan, kendi markamızı, kendi ürünlerimizi, VIONINE markasını temsil ediyoruz.

Ürünlerimiz uluslararası normlarda olup, Avrupa, Afrika, Ortadoğu’da birçok ülkede birçok klinik ve nihai tüketici tarafından kullanılmaktadır. Teknolojinin getirdiği imkanları ve yenilikleri doğadan çok uzaklaşmadan sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 

Desteğiniz ve memnuniyetiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe devam et

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Kargo Ücretini Tahmin Et
Hediye Çeki Ekle

Kargo Ücretini Tahmin Et

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodunuzu bu alana yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal 0.00 TL
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods