Kazandıran Alışverişe Hoşgeldiniz 

Sizi az sonra Distiribütörü olduğumuz seçkin Kore Kozmetik Markalarına ait 300 çeşit'in üzerinde ürünle buluşturacağız. Ürünlerimiz Cilt bakımı, Vücut Bakımı, Saç Bakımı ve tabiki'de Makyaj olmak üzere 4 ana kategoridedir. 

Sitemizde gezinme öncesi tercihinizi kolaylaştıracak ip uçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Abone ol ! Efsane indirimleri ilk duyan sen ol 📣

Markamızın dinamikleri bol aksiyon temeline dayalı olup, Distribütör olmamızın büyük avantajını sizlere  sürekli indirim  Kampanyalarıyla yansıtmaya özen gösteriyoruz. Bu noktada avantajlı kampanyaları ilk olarak vionine.com abonelerine duyurmaktayız.

Bizi tercih et, Harcadıkça Kazan 

Sürekli alışveriş yapan müşterilerimizi önemsiyoruz. Sistemimiz farklı metriklerde alışveriş tutarınıza, alınan ürün adetine ve sipariş sayınıza dayalı tamamen size özel Sürpriz İndirimler sağlamaktadır. Söz veriyoruz e posta kutunuzu boş yere işgal etmeyeceğiz, kazandıran e postamızı açmayı sakın unutmayın, çünkü kuponlarımızın belirli bir kullanımım süresi bulunmaktadır.

Yorum yap nakit indirim kazan ⭐⭐⭐⭐⭐

Platformumuz vionine.com'da yaptığınız her alışveriş deneyiminiz bir sonraki alışveriş için İndirim demek. Alışverişinizden 7 -14 gün sonra sistemimiz otomatik olarak aldığınız ürünleri değerlendirmeniz için e posta yollar, yapmış  olduğunuz değerlendirme sonrası sistem tarafından NAKİT İndirim Kuponunuz e postanıza iletilir.

Kampanya Modellerimiz 

 • Sepette İndirim : Bu modelde ürünlerimiz ana ekranda liste fiyatları ile sergilenir ve indirimli fiyatını sepette görebilirsiniz
 • Otomatik İndirim : Liste fiyatı ( Üstü Çizili ) ve yanında İndirimli fiyatını gördüğünüz kampanya modelidir 
 • Direk indirim : Bu modelde liste fiyatları üzerinden yapılan indirimli fiyat direk canlıya yansıtılır ve Üstü çizili karşılaştırma fiyatını görmenize gerek kalmaz. Bu model çok kısa tuttuğumuz bir indirim modelidir. Pazar yerleriyle fiyat kıyaslaması yapabilmeniz  açısından nadiren tercih etmekteyiz.
 • Kupon Kodları : Süreli kodlar olup sepette son adımda bazı modellerde kullanılabilir. 
 • Önemli Not : İndirim yoksa  ürünlerin normal fiyatının sergilendiğini lütfen unutmayınız. Genel olarak sürekli bir aksiyon içinde olduğumuzdan dolayı nadirende olsa indirimsiz günlerimiz olabilir :))  

  1. Adım Yağ Bazlı Temizleme
  Kore cilt bakımı birinci adım
  Yağ Bazlı Temizleme

  Yağ Bazlı Temizleme Kore cilt bakım rutinin ilk adımı, makyajı ve kiri çıkarmak için yağ bazlı temizleyici ile başlar.

  Cildimizi temizlemeye yağ bazlı temizleyiciler ile başlamak gün içinde cildimizin maruz kaldığı yağ, kir ve makyajdan arınmamızı sağlar. Bu noktada, ciltteki lekeleri ve makyajı temizleyerek ilk adımı tamamlarız.Temizleyiciyi, nazikçe masaj yaparak uygulayın
  ve sonrasında ılık su ile durulayın.

   

  Ürünleri İncele
  2. Adım Su BazlıTemizleyiciler
  Kore cilt bakımı ikinci adım
  Su BazlıTemizleyiciler

  İkinci adım, biriken ter ve kirden kurtulmak için su bazlı temizleyici kullanmayı içerir.

  Su bazlı temizleyiciler, cildimizin yüzeyinde kalan kirleri temizler ve cildimizi arındırır. Cildimizin tertemiz olmasını sağlar. Bu adımda dikkat etmemiz gereken en önemli konu, cildimize uygun ürünü doğru seçmek. İdeal ürünü seçmemiz cildimizin kurumaması için önemlidir. Çok kuru bir cilde sahipseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Temizleyiciden yeterli miktarda avucunuza sıkın, yüzünüze ve boyun bölgenizenazikçe masaj yaparak ve köpürterek uygulayın. Sonrasında ılık su ile durulayın.

  Ürünleri İncele
  3.Adım Peeling
  Kore cilt bakımı üçüncü adım
  Peeling

  Peeling Eksfoliasyon, esasen ölü cilt hücrelerini cildinizden çıkarmak anlamına gelir.

  Cildimizin canlı olması ve parlaması için peeling adımı çok önemlidir. Cildimizi ölü hücrelerden arındırıp temizlememiz, sonrasında kullanacağımız ürünlerin etkilerini üst seviyeye çıkarır. Peeling’den yeterli miktarda avucunuza sıkın. Yumuşak ve narin bir şekilde masaj yaparak haftada 2-3 kez uygulama yapabilirsiniz. Düzenli olarak peeling yapmak, cildimizi parlatır, lekeleri azaltır, gözenekleri açar ve cildimizin nefes aldığını hissederiz. Cildiniz çok hassas ise veya cildinizde açık yara varsa bu adımı atlayabilirsiniz. Problemli (aktif akne, sivilce) ciltlere sahip olan kullanıcılarımızın bu adımı atlamasını öneriyoruz.

  Ürünleri İncele
  4. Adım Tonik
  Kore cilt bakımı dördüncü adım
  Tonik

  Cildinizde kalan kiri temizlemek ve cildinizin pH seviyelerini dengelemek içindir.

  Tonik cildimizi nemlendirir, gözenekleri açar ve cildin pH seviyesini dengeleyerek cildimizi bakıma hazırlar. Bu sayede sonrasında cildimize uygulayacağımız ampul veya serumlar cildimize daha iyi nüfuz ederek bakımın etkisini maksimum seviyeye çıkarır. Yüzünüzü güzelce yıkayın ve nemin fazlasını havlu yardımı ile alın. Sonrasında toniği, pamuğa döküp tüm yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze uygulayabilirsiniz. Ardından cilt bakım rutininizde yer alan diğer ürünleri kullanabilirsiniz. Tonikler hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur ve günde 2 kez de uygulanabilirler. Fakat cildiniz hassassa ve tahriş olmaya müsaitse, günde 1 kez kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.

  Ürünleri İncele
  5.Adım Esans
  Kore cilt bakımı beşinci adım
  Esans

  Esans, nemlendirici bileşenlerle doludur ve ayrıca hücre döngüsünü hızlandırır.

  Korelilerin cilt bakım rutinlerine has, en önemli ve vazgeçilmez adım olan esanslar, konsantre nemlendirici görevi görürler. Esansların yoğunluğu, cilt bakım serumlarına kıyasla daha azdır, bu sayede cildimiz tarafından kolayca emilirler. Cildimizi nemlendirir, onarır ve hücre yenilenmesine yardımcı olurlar. Sonrasında uygulayacağımız serumların etkilerini maksimuma çıkarırlar ve serum için ideal zemini hazırlarlar. Avucunuza 4-5 damla damlattıktan sonra, parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

  Ürünleri İncele
  6. Adım Serum Ampul
  Kore cilt bakımı altıncı adım
  Serum ve Ampul

  Serumlar ve Ampuller konsantre formülleri sayesinde derin bakım yapar.

  Serumlar ve ampuller belirli bir cilt sorununa etki edecek şekilde geliştirilmiştir. Bu adımda ihtiyacımıza yönelik doğru olan ürünü seçmek bakımın etkisini maksimuma çıkaracaktır. Yaşlılık çizgileri, leke problemi, akne, elastikiyet kaybı gibi cilt problemlerine göre seçim yapmalıyız. Cildimize uygun ve ihtiyacımız olan serum seçimi ile kısa sürede çok güzel sonuçlar alabiliriz. Probleme yönelik tedavi için geliştirilen serumlar ve ampuller konsantre formülleri sayesinde cildimize derinlemesine bakım yapar.

  Ürünleri İncele
  7.Adım Maske
  Kore cilt bakımı yedinci adım
  Maskeler

  Kağıt Maskeler vitamin ve minerallerle doludur . Ayrıca son derece nemlendiricidirler.

  Kore cilt bakımının vazgeçilmezler parçalarından bir diğeri maskeler. Uyguladığımız ürünü cildimize hapsederek maksimum faydayı almamızı sağlayan ve cildimize derinlemesine hapseden maskeler ile canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip oluruz. İhtiyacımıza göre çeşitli maskeler bulabiliriz. 15-20 dakika yüzünüze uygulayacağınız bu terapiyi haftada bir kaç gün yapmanız kısa sürede farkı görmenizi sağlayacaktır. Farklı etkileri olan farklı maskeleri haftalık rutininize oturtabilirsiniz. Öneri : Daha etkili sonuç almak için ampul veya serumlardan sonra maske uygulamanız önemlidir. Bazı serumların etkileri cildi kurutabileceği için bu adım cildinizi nemlendirmek için çok önemlidir.

  Ürünleri İncele
  8. Adım Göz Çevresi Bakımı
  Kore cilt bakımı sekizinci adım
  Göz Çevresi Bakımı

  Göz kremleri göz altlarında , kırışıklıklarda ve koyu halkaları önlemede etkilidir.

  Oldukça ince bir deriye sahip olan göz çevresi cildimizdeki en hassas bölgelerden birisidir. Bu sebeple bu bölgede, yalnızca göz çevresine özel olan ürünleri kullanmamız çok önemlidir. Göz altı morluklarına, torbalarına, göz çevresi kırışıklıklara iyi gelecek doğru ürünü bulmalısınız! Yavaş ve nazik hareketler ile göz çukuruna, göz pınarlarına ve göz çevresine uygulayınız. Göz ile temasından sakınınız.

  Ürünleri İncele
  9. Adım Nemlendirme
  Kore cilt bakımı dokuzuncu adım
  Nemlendirme

  Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir.

  Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir. Uyguladığımız bazı bakım ürünleri cildimizin kurumasına sebep olabilir. Bu sebeple cilt bakımının 9. adımı olan nemlendirme oldukça önemli bir adımdır. Nemlendiricileri yeterli miktarda elinize alın ve parmak uçlarınız ile tampon hareketler yardımıyla nazikçe uygulayın. Bu adım, bakımın önceki adımlarında uyguladığınız ürünlerin cildiniz tarafından emilmesine katkı sağlar ve iyi bir nemlendirici ile cildiniz ışıl ışıl parlar.

  Ürünleri İncele
  10. Adım Güneş Koruma
  Kore cilt bakımı onuncu adım
  Güneş Koruma

  Güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önlemek için geniş spektrumlu bir güneş kremi önerilir.

  Güneş bizi her ne kadar mutlu etse ve D Vitaminine doymamızı sağlasa da güneşe direkt maruz kalmak maalesef birçok cilt problemini de beraberinde getirir. Cildimizi güneşten korumamak, cilt lekeleri ve erken yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamıza sebebiyet verir. Cilt bakımımızın son adımı, her zaman güneş kremi uygulamak olmalıdır. Sabahları dışarı çıkmadan önce uygulayacağımız güneş kremi, bizi gün boyunca hem zararlı güneş ışınlarından hem de diğer olumsuz dış etkenlerden koruyacaktır. Cilt bakım rutininize güneş kremini eklemeniz çok önemli. Özellikle gündüzleri evden çıkmadan önce güneş kremi uygulama alışkanlığını kazanmalısınız. Bu sayede ileride karşılaşabileceğiniz güneş kaynaklı farklı sorunlardan korunmuş olursunuz.

  Ürünleri İncele