Kazandıran Alışveriş

Kazandıran Alışverişe Hoşgeldiniz 

Sizi az sonra Distiribütörü olduğumuz seçkin Kore Kozmetik Markalarına ait 300 çeşit'in üzerinde ürünle buluşturacağız. Ürünlerimiz Cilt bakımı, Vücut Bakımı, Saç Bakımı ve tabiki'de Makyaj olmak üzere 4 ana kategoridedir. 

Sitemizde gezinme öncesi tercihinizi kolaylaştıracak ip uçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Abone ol ! Efsane indirimleri ilk duyan sen ol 📣

Markamızın dinamikleri bol aksiyon temeline dayalı olup, Distribütör olmamızın büyük avantajını sizlere  sürekli indirim  Kampanyalarıyla yansıtmaya özen gösteriyoruz. Bu noktada avantajlı kampanyaları ilk olarak vionine.com abonelerine duyurmaktayız.

Bizi tercih et, Harcadıkça Kazan 

Sürekli alışveriş yapan müşterilerimizi önemsiyoruz. Sistemimiz farklı metriklerde alışveriş tutarınıza, alınan ürün adetine ve sipariş sayınıza dayalı tamamen size özel Sürpriz İndirimler sağlamaktadır. Söz veriyoruz e posta kutunuzu boş yere işgal etmeyeceğiz, kazandıran e postamızı açmayı sakın unutmayın, çünkü kuponlarımızın belirli bir kullanımım süresi bulunmaktadır.

Yorum yap nakit indirim kazan ⭐⭐⭐⭐⭐

Platformumuz vionine.com'da yaptığınız her alışveriş deneyiminiz bir sonraki alışveriş için İndirim demek. Alışverişinizden 7 -14 gün sonra sistemimiz otomatik olarak aldığınız ürünleri değerlendirmeniz için e posta yollar, yapmış  olduğunuz değerlendirme sonrası sistem tarafından NAKİT İndirim Kuponunuz e postanıza iletilir.

Kampanya Modellerimiz 

  • Sepette İndirim : Bu modelde ürünlerimiz ana ekranda liste fiyatları ile sergilenir ve indirimli fiyatını sepette görebilirsiniz
  • Otomatik İndirim : Liste fiyatı ( Üstü Çizili ) ve yanında İndirimli fiyatını gördüğünüz kampanya modelidir 
  • Direk indirim : Bu modelde liste fiyatları üzerinden yapılan indirimli fiyat direk canlıya yansıtılır ve Üstü çizili karşılaştırma fiyatını görmenize gerek kalmaz. Bu model çok kısa tuttuğumuz bir indirim modelidir. Pazar yerleriyle fiyat kıyaslaması yapabilmeniz  açısından nadiren tercih etmekteyiz.
  • Kupon Kodları : Süreli kodlar olup sepette son adımda bazı modellerde kullanılabilir. 
  • Önemli Not : İndirim yoksa  ürünlerin normal fiyatının sergilendiğini lütfen unutmayınız. Genel olarak sürekli bir aksiyon içinde olduğumuzdan dolayı nadirende olsa indirimsiz günlerimiz olabilir :))