Müşteri ortaklık programı nasıl çalışır ve kullanıcılar nasıl komisyon kazanmaya başlayabilir?

Müşteri ortaklık programı, kullanıcı dostu ve anlaşılır olacak şekilde tasarlanmıştır. Kaydınızı tamamladıktan sonra size benzersiz ortaklık bağlantıları sağlanacaktır. Bu bağlantıları arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmanız yeterlidir. Paylaşılan bağlantınız üzerinden bir satın alma işlemi yaptıklarında bu işlemlerden komisyon kazanırsınız. Ağınızı potansiyel müşterilere dönüştürmenin basit ve etkili bir yolu olup, ürünlerimizi tavsiye ettiğiniz kişilerin satın almalarından yararlanmanıza olanak tanır.

Arkadaşlarını ve ailelerini yönlendiren müşteriler için komisyon yapısı ve oranı nedir?

Müşteri ortaklık programımızda cazip bir komisyon yapısı sunuyoruz. Arkadaşlarınız ve akrabalarınız tarafından benzersiz ortaklık bağlantınız aracılığıyla yapılan her satın alma işlemi için %10'luk cömert bir komisyon kazanacaksınız. Bu yüzden, her başarılı tavsiye için ödüllendirilmenizi sağlar ve bunu hem siz hem de ürünlerimizi tanıtan kişiler için karşılıklı yarar sağlayan bir fırsat haline getirir.

Müşterilerin başvurabileceği kişi sayısında bir sınırlama var mı ve kimlerin katılabileceği konusunda herhangi bir kısıtlama var mı?

Satış ortağı bağlantınız aracılığıyla yönlendirebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar arkadaşınız ve akrabanızla paylaşmaktan çekinmeyin. Müşteri ortaklık programına katılmak için tek yapmanız gereken web sitemize kullanıcı olarak kaydolmaktır. Kaydolduktan sonra ortaklık bağlantınızı ağınızla paylaşmaya başlayabilirsiniz ve yönlendirdiğiniz kişilerin yaptığı her satın alma işlemi için komisyon kazanırsınız. Bu, haberi yaymak ve yönlendirmeleriniz için ödüllendirilmek için sınırsız bir fırsattır.

Komisyonlar müşterilere nasıl ödeniyor ve mevcut ödeme yöntemleri nelerdir? 

Kazandığınız komisyonları tahsil etmeniz için size uygun bir yol sunuyoruz. Komisyonlarınızı, yalnızca web sitemizden alışveriş yapmak için kullanılabilecek mağaza kredisi olarak alma seçeneğiniz vardır. Maalesef şu anda komisyonları nakde çevirme seçeneğini sunmuyoruz. Bu, program aracılığıyla kazandığınız ödüllerle ürünlerimizin keyfini çıkarmanızı sağlayarak, değerli müşterilerimiz için kusursuz ve ödüllendirici bir deneyim yaratır.

Müşterilerin komisyon ödemelerini alabilmeleri için bir bekleme süresi veya minimum eşik var mı? 

Komisyonunuzu mağaza kredisi olarak kullanmak için iki adım vardır. Öncelikle yönlendirildiğiniz satın alma işlemlerinin onaylanması gerekiyor. Mağaza krediniz onaylandıktan sonra puan olarak birikecek ve 200 puana ulaştığında 200 TL değerinde kupon almaya hak kazanacaksınız. Komisyon oranımız %10 olduğundan 200 TL'lik kuponu alabilmeniz için toplam 2000 TL'lik referanslı alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Bu kümülatif toplamın birden fazla satışla elde edilebileceğini, bunun esneklik sağladığını ve kazançlarınızın kademeli olarak hesabınıza eklenmesine olanak sağladığını unutmamak önemlidir.

Müşteriler ortaklık programına nasıl katılabilir ve başlangıç için hangi adımlar gerekir? 

Müşteri ortaklık programımıza katılmak için müşterilerin Vionine web sitesinde bir hesaba sahip olmaları gerekir. Benzersiz ortaklık bağlantınızı almak için oturum açın, 'Ekstra Ödüller' bölümüne gidin ve e-postanızı kaydedin. Bu bağlantı, her başarılı tavsiyeden komisyon kazanmanın anahtarıdır. Süreç hızlı ve kolaydır, ortaklık bağlantınızı paylaşmaya ve ortaklık programımızın avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilmenizi sağlar.

 

 

1. Adım Yağ Bazlı Temizleme
Kore cilt bakımı birinci adım
Yağ Bazlı Temizleme

Yağ Bazlı Temizleme Kore cilt bakım rutinin ilk adımı, makyajı ve kiri çıkarmak için yağ bazlı temizleyici ile başlar.

Cildimizi temizlemeye yağ bazlı temizleyiciler ile başlamak gün içinde cildimizin maruz kaldığı yağ, kir ve makyajdan arınmamızı sağlar. Bu noktada, ciltteki lekeleri ve makyajı temizleyerek ilk adımı tamamlarız.Temizleyiciyi, nazikçe masaj yaparak uygulayın
ve sonrasında ılık su ile durulayın.

 

Ürünleri İncele
2. Adım Su BazlıTemizleyiciler
Kore cilt bakımı ikinci adım
Su BazlıTemizleyiciler

İkinci adım, biriken ter ve kirden kurtulmak için su bazlı temizleyici kullanmayı içerir.

Su bazlı temizleyiciler, cildimizin yüzeyinde kalan kirleri temizler ve cildimizi arındırır. Cildimizin tertemiz olmasını sağlar. Bu adımda dikkat etmemiz gereken en önemli konu, cildimize uygun ürünü doğru seçmek. İdeal ürünü seçmemiz cildimizin kurumaması için önemlidir. Çok kuru bir cilde sahipseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Temizleyiciden yeterli miktarda avucunuza sıkın, yüzünüze ve boyun bölgenizenazikçe masaj yaparak ve köpürterek uygulayın. Sonrasında ılık su ile durulayın.

Ürünleri İncele
3.Adım Peeling
Kore cilt bakımı üçüncü adım
Peeling

Peeling Eksfoliasyon, esasen ölü cilt hücrelerini cildinizden çıkarmak anlamına gelir.

Cildimizin canlı olması ve parlaması için peeling adımı çok önemlidir. Cildimizi ölü hücrelerden arındırıp temizlememiz, sonrasında kullanacağımız ürünlerin etkilerini üst seviyeye çıkarır. Peeling’den yeterli miktarda avucunuza sıkın. Yumuşak ve narin bir şekilde masaj yaparak haftada 2-3 kez uygulama yapabilirsiniz. Düzenli olarak peeling yapmak, cildimizi parlatır, lekeleri azaltır, gözenekleri açar ve cildimizin nefes aldığını hissederiz. Cildiniz çok hassas ise veya cildinizde açık yara varsa bu adımı atlayabilirsiniz. Problemli (aktif akne, sivilce) ciltlere sahip olan kullanıcılarımızın bu adımı atlamasını öneriyoruz.

Ürünleri İncele
4. Adım Tonik
Kore cilt bakımı dördüncü adım
Tonik

Cildinizde kalan kiri temizlemek ve cildinizin pH seviyelerini dengelemek içindir.

Tonik cildimizi nemlendirir, gözenekleri açar ve cildin pH seviyesini dengeleyerek cildimizi bakıma hazırlar. Bu sayede sonrasında cildimize uygulayacağımız ampul veya serumlar cildimize daha iyi nüfuz ederek bakımın etkisini maksimum seviyeye çıkarır. Yüzünüzü güzelce yıkayın ve nemin fazlasını havlu yardımı ile alın. Sonrasında toniği, pamuğa döküp tüm yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze uygulayabilirsiniz. Ardından cilt bakım rutininizde yer alan diğer ürünleri kullanabilirsiniz. Tonikler hem gece hem de gündüz kullanımına uygundur ve günde 2 kez de uygulanabilirler. Fakat cildiniz hassassa ve tahriş olmaya müsaitse, günde 1 kez kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.

Ürünleri İncele
5.Adım Esans
Kore cilt bakımı beşinci adım
Esans

Esans, nemlendirici bileşenlerle doludur ve ayrıca hücre döngüsünü hızlandırır.

Korelilerin cilt bakım rutinlerine has, en önemli ve vazgeçilmez adım olan esanslar, konsantre nemlendirici görevi görürler. Esansların yoğunluğu, cilt bakım serumlarına kıyasla daha azdır, bu sayede cildimiz tarafından kolayca emilirler. Cildimizi nemlendirir, onarır ve hücre yenilenmesine yardımcı olurlar. Sonrasında uygulayacağımız serumların etkilerini maksimuma çıkarırlar ve serum için ideal zemini hazırlarlar. Avucunuza 4-5 damla damlattıktan sonra, parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

Ürünleri İncele
6. Adım Serum Ampul
Kore cilt bakımı altıncı adım
Serum ve Ampul

Serumlar ve Ampuller konsantre formülleri sayesinde derin bakım yapar.

Serumlar ve ampuller belirli bir cilt sorununa etki edecek şekilde geliştirilmiştir. Bu adımda ihtiyacımıza yönelik doğru olan ürünü seçmek bakımın etkisini maksimuma çıkaracaktır. Yaşlılık çizgileri, leke problemi, akne, elastikiyet kaybı gibi cilt problemlerine göre seçim yapmalıyız. Cildimize uygun ve ihtiyacımız olan serum seçimi ile kısa sürede çok güzel sonuçlar alabiliriz. Probleme yönelik tedavi için geliştirilen serumlar ve ampuller konsantre formülleri sayesinde cildimize derinlemesine bakım yapar.

Ürünleri İncele
7.Adım Maske
Kore cilt bakımı yedinci adım
Maskeler

Kağıt Maskeler vitamin ve minerallerle doludur . Ayrıca son derece nemlendiricidirler.

Kore cilt bakımının vazgeçilmezler parçalarından bir diğeri maskeler. Uyguladığımız ürünü cildimize hapsederek maksimum faydayı almamızı sağlayan ve cildimize derinlemesine hapseden maskeler ile canlı ve ışıl ışıl bir cilde sahip oluruz. İhtiyacımıza göre çeşitli maskeler bulabiliriz. 15-20 dakika yüzünüze uygulayacağınız bu terapiyi haftada bir kaç gün yapmanız kısa sürede farkı görmenizi sağlayacaktır. Farklı etkileri olan farklı maskeleri haftalık rutininize oturtabilirsiniz. Öneri : Daha etkili sonuç almak için ampul veya serumlardan sonra maske uygulamanız önemlidir. Bazı serumların etkileri cildi kurutabileceği için bu adım cildinizi nemlendirmek için çok önemlidir.

Ürünleri İncele
8. Adım Göz Çevresi Bakımı
Kore cilt bakımı sekizinci adım
Göz Çevresi Bakımı

Göz kremleri göz altlarında , kırışıklıklarda ve koyu halkaları önlemede etkilidir.

Oldukça ince bir deriye sahip olan göz çevresi cildimizdeki en hassas bölgelerden birisidir. Bu sebeple bu bölgede, yalnızca göz çevresine özel olan ürünleri kullanmamız çok önemlidir. Göz altı morluklarına, torbalarına, göz çevresi kırışıklıklara iyi gelecek doğru ürünü bulmalısınız! Yavaş ve nazik hareketler ile göz çukuruna, göz pınarlarına ve göz çevresine uygulayınız. Göz ile temasından sakınınız.

Ürünleri İncele
9. Adım Nemlendirme
Kore cilt bakımı dokuzuncu adım
Nemlendirme

Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir.

Bakım rutininin sonuna gelirken en önemli adımlardan birisi nemlendirici kremlerdir. Uyguladığımız bazı bakım ürünleri cildimizin kurumasına sebep olabilir. Bu sebeple cilt bakımının 9. adımı olan nemlendirme oldukça önemli bir adımdır. Nemlendiricileri yeterli miktarda elinize alın ve parmak uçlarınız ile tampon hareketler yardımıyla nazikçe uygulayın. Bu adım, bakımın önceki adımlarında uyguladığınız ürünlerin cildiniz tarafından emilmesine katkı sağlar ve iyi bir nemlendirici ile cildiniz ışıl ışıl parlar.

Ürünleri İncele
10. Adım Güneş Koruma
Kore cilt bakımı onuncu adım
Güneş Koruma

Güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önlemek için geniş spektrumlu bir güneş kremi önerilir.

Güneş bizi her ne kadar mutlu etse ve D Vitaminine doymamızı sağlasa da güneşe direkt maruz kalmak maalesef birçok cilt problemini de beraberinde getirir. Cildimizi güneşten korumamak, cilt lekeleri ve erken yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamıza sebebiyet verir. Cilt bakımımızın son adımı, her zaman güneş kremi uygulamak olmalıdır. Sabahları dışarı çıkmadan önce uygulayacağımız güneş kremi, bizi gün boyunca hem zararlı güneş ışınlarından hem de diğer olumsuz dış etkenlerden koruyacaktır. Cilt bakım rutininize güneş kremini eklemeniz çok önemli. Özellikle gündüzleri evden çıkmadan önce güneş kremi uygulama alışkanlığını kazanmalısınız. Bu sayede ileride karşılaşabileceğiniz güneş kaynaklı farklı sorunlardan korunmuş olursunuz.

Ürünleri İncele