Dinamik Yorum Kampanyası duyurusu

Sürekli bir  indiriminizin olmasına ne dersiniz ? 

Üstelik bunlara gerek kalmadan !

  • Instagramda bizi beğen puan kazan yok ❌
  • Youtube abonemiz ol puan kazan yok ❌
  • Arkadaşını davet et puan kazan yok ❌
  • Videomuzu beğen puan kazan yok ❌
  • Puanlarını biriktir indirim kazan yok ❌
  • Bu ve benzeri bir çok takip gerektiren uygulama yok ❌

Pazarlamayı yalınlaştırıp yeniden şekillendiriyoruz ✅

Vionine olarak tüketici beklentilerini en yüksek seviyede tutarak, sürekli alışverişinizin tercihi olmak için pazarlamaya yönelik tüm fikirlerimizi sizlerle paylaşıyor ve hemen uygulamaya alıyoruz.

Şimdide bizim için çok önemli olan  YORUMLARINIZ’ın  karşılığını vermek istiyoruz.  Hayatın günlük koşuşturması içinde bir çok şeye zaman ayırmadığınızı biliyoruz. Bu yüzden yorum yapmaya zaman ayırmanız için sizi maksimum oranda teşvik etmek istiyoruz. 

Peki bu nasıl olacak ?

Şayet bizden alışveriş yaptıysanız veya yapmayı düşünüyorsanız. Mevcut abonelerimizin bildiği üzere alışverişinizden sonra size 7.ve 14. günde sistemimiz değerlendirme yapabilmeniz için bir e posta göndermekteydi. Bu e postayı tıklayarak yorum yaptığınız takdirde , ikinci bir e posta olarak İNDİRİM KODU gelmektedir.

Not : YORUM Sonrası İndirim oranları % 5  -25  arasında dönemsel olarak değişebilir. Yorum indirim oranları konusunda planlı bir takvimimiz bulunmayacaktır. Fakat en düşük indirimin % 5 olacağını belirtebiliriz.

Aslında çok basit İlk alışverişiniz sonrası artık ikinci bir indirime sahipsiniz

1- Güncel fiyat veya kampanya daha cazipse İndirim kuponunuzu saklayabilir ve sonra kullanabilirsiniz. ( Sepet indirim dönemlerinde )

2- Size yollamış olduğumuz İNDİRİM kodu daha ekonomik ise kodu kullanmayı tercih edebilirsiniz. ( 15 Gün sürelidir )

Önemli Not : Sepette indirim dönemlerinde ikinci  İndirim kodu teknik açıdan kullanılamamaktadır.Örneğin Sepette % 25 indirim varken , extra % 20 indirim kodunu kullanmazsınız. Sistemin  % 25 + % 20 indirime izin vermesi söz konusu değildir. Ama indirim kodunuz % 30 ise sistem size bunu oranı uygulatır.

İndirim kodlarınızın en avantajlı kullanım zamanı ÜSTÜ çizik fiyat indirimlerinin olduğu dönemlerdir.

Önerimiz ve talebimiz  : Artık  yorum e postalarını alışverişinizin ertesi gününde yollayama başladık.  Bu aşamada özellikle Cilt ürünlerinde uzun süre kullanmadığınız bir ürüne yorum yapmanızı sizden elbette  beklemiyoruz , fakat ürünün kargo süreci, paketi, dokusu ,kokusu,  Makyaj ürünlerde ise ilk uygulamada bıraktığı hisleri yorumlayabilir ve ürünü ilerleyen günlerde kullanmaya devam ederken sonradan yorumunuzu tekrar güncelleyebilirsiniz.

 

Sevgiler

Vionine